Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
19-09-2023

MEDICA Sp. z o.o. zaprasza Panie w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie wykonywały bezpłatnego badania piersi.

Termin: 18 października (środa), w god. 9:00-17:00

Miejsce: Rynek-Lubań, obok ratusza

Rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym u kobiet. Co roku u 12 tysięcy Polek diagnozuje się raka piersi. Badania profilaktyczne to najskuteczniejsza forma wykrycia stanów chorobowych we wczesnym stadium rozwoju, która pozwala podjąć skuteczną terapię i daje szansę powrotu do zdrowia. W mammobusach przeciętnie jeden/dwa razy dziennie wykrywamy raka piersi.
MEDICA Sp. z o.o. Sp. K. realizuje świadczenia zdrowotne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie profilaktyki raka piersi. Program skierowany jest do kobiet w wieku od 50 do 69 roku życia (w roku 2023 roczniki od 1954 do 1973), które w ciągu ostatnich 2 lat nie korzystały z bezpłatnej mammografii. Kobietom spoza grupy refundowanej Medica oferuje badania odpłatnie w kwocie 120 zł.

Rejestracja telefoniczna: 42 254 64 17

medica.org.pl

 

Medica Sp. z o.o.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...