Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
28-05-2023

Dnia 26.05.2023r. na terenie naszego przedszkola odbył się Festyn Rodzinny. W festynie uczestniczyły dzieci z przedszkola, ich rodzice i najbliżsi, oraz zaproszeni goście. Uroczystość otworzyła pani dyrektor PM nr 5 w Lubaniu Magdalena W.

Zaprosiła wszystkich do udziału  i życzyła miłej zabawy. Z okazji Dnia Matki złożono życzenia, a przedszkolaki zaśpiewały piosenkę dla mamy i taty. Na festynie było mnóstwo atrakcji przygotowanych przez Radę Rodziców, grono pedagogiczne  i pracowników  PM nr 5 w Lubaniu. Nie zabrakło loterii fantowej, kiermaszu ciast, ciepłych tostów, popcornu, waty cukrowej, baniek mydlanych, malowanie twarzy, malowanie na folii, sesji zdjęciowej w fotobudce, gry i zabawy prowadzone przez trenera z klubu piłkarskiego Ma-Ko, warsztatów pierwszej pomocy, animatora oraz pokazu motocyklowego.W piątkowe popołudnie plac przedszkolny zmienił się nie do poznania. Wszędzie pojawiły się dekoracje - kolorowe chorągiewki, balony, kurtyny z kolorowej bibuły. Pogoda nam dopisała. Dzieci i rodzice miło spędzili wspólny czas. Wszystkim osobom, którzy przyczynili się do organizacji festynu serdecznie dziękujemy. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...