Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
13-02-2023

We wtorek 7 lutego 2023 r. uczestników lubańskiego Klubu Liderów Młodzieżowych (KLM), prowadzonego przez Stowarzyszenie P-ZFST "Pogranicze", odwiedził w Lubaniu dyrektor programu „Równać Szanse” Paweł Walecki.

„Równać Szanse" to ogólnopolski program edukacyjny wspierający rozwijanie kompetencji młodych ludzi w wieku 13-19 lat z małych miejscowości. KLM od września ubiegłego roku prowadzi, dzięki dofinansowaniu przez „Równać Szanse”, międzypokoleniowy projekt „Moda na zero waste”. Do końca kwietnia młodsi i starsi uczestnicy stworzą wspólnie własną kolekcję ubrań „z drugiej ręki”. W ramach projektu młodzież uczy się samodzielnie planować i realizować poszczególne działania.

Podczas spotkania z dyrektorem programu „Równać Szanse” Pawłem Waleckim uczestnicy KLM opowiedzieli o postępach w realizowanym przez siebie projekcie, dotychczasowych działaniach oraz planach na najbliższy czas.

Dalsze postępy grupy można śledzić na profilu FB Stowarzyszenie „Pogranicze”: www.facebook.com/Stowarzyszenie.POGRANICZE

Więcej informacji o lubańskim KLM:

INSTAGRAM: www.instagram.com/klub_liderow_mlodziezowych

YOUTUBE: www.youtube.com/channel/UCPYtsylPVTDvFS1Fj6AISOg/videos

Więcej informacji o programie „Równać Szanse”: www.rownacszanse.pl

Projekt "MODA NA ZERO WASTE" jest realizowany przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" w Lubaniu, z udziałem Klubu Liderów Młodzieżowych, w ramach programu Równać Szanse Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowanego przez Fundację Civis Polonus.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...