Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
31-01-2023

Znamy już rozstrzygnięcia „XI Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego klas 7-8 Szkół Podstawowych”. Uczestnikami tegorocznych, trzystopniowych zmagań byli uczniowie z powiatu lubańskiego – laureaci eliminacji szkolnych i powiatowych, które zrealizowano w ramach zadań Pracowni Wspierania Uzdolnień przy Zespole PCE w Lubaniu.

Ósmoklasista lubańskiej „Jedynki” - Jakub Kmieć znalazł się w gronie tych, którzy zdobyli zaszczytny tytuł Laureata. Uczeń przygotowany przez panią Sylwię Matusiak – nauczycielkę języka angielskiego, wykazał się imponującą wiedzą językową. Ostatecznie zdobył 2. miejsce w finale, uzyskując tytuł Laureata konkursu powiatowego. 
 
Warto też dodać, że Jakub Kmieć (kl. 8b) po tym, jak okazał się najlepszy - podczas eliminacji pisemnych - w naszej szkole, 11 stycznia br. w siedzibie PCE wziął udział w etapie powiatowym. Tam znalazł się wśród pięciorga osób, które przeszły do finału konkursu. Jego ostatnia część (tylko w formie ustnej) odbyła się zaś 18 stycznia w SP nr 1 w Olszynie i tam nasz uczeń kolejny raz pokazał klasę w znajomości języka angielskiego.    
 
Serdecznie gratulujemy bardzo dobrego wyniku, życzymy dalszych sukcesów i rozwijania zainteresowań językowych.
 
MLe
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...