Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
25-11-2022

W Bibliotece w Ratuszu, czytelnia multimedialna nabiera mocy. Już we wtorek otworzy się pracownia druku 3D.

W jednym pomieszczeniu pojawia się nowy kolor, a w drugim już konfiguruje się sprzęt. Drukarka 3D szykuje się do pierwszych wydruków. Niedługo będziemy szkolić, i siebie i Was, aby każdy poznał możliwości druku 3D. Mamy nadzieje, że powstanie przy tym wiele ciekawych projektów.

Oczywiście to wszystko dzięki naszemu partnerstwu z Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. i grantowi w ramach programu “WzMOCnij swoje otoczenie”

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu. Dodatkowe informacje o programie można znaleźć na stronie https://raport.pse.pl/pl/ oraz www.wzmocnijotoczenie.pl.

#wzmocnijswojeotoczenie #pse #bibliotekimająmoc

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...