Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
14-11-2022

Miasto Lubań zaprasza wystawców do udziału w świątecznym jarmarku, który odbędzie się 22 grudnia. Wystawcy mogą zgłaszać swój udział do 9 grudnia.

Organizacja jarmarku stwarza możliwość handlu lokalnym rzemieślnikom i wytwórcom, a mieszkańcom możliwość zakup oryginalnych, swojskich i nietuzinkowych produktów.

Miasto Lubań zaprasza artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów regionalnych, koła gospodyń wiejskich, wytwórców oferujących produkty kuchni regionalnej do przesyłania zgłoszeń uczestnictwa w jarmarku.

Zainteresowanych rezerwacją stoiska prosimy o kontakt telefoniczny 75 722 25 41, 500 406 605 lub e-mailowy promocja@luban.pl oraz zapoznanie się z Regulaminem Jarmarku.

Zgłoszenia przyjmujemy do 9 grudnia br. Wystarczy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy, oświadczenie (dostępne na stronie luban.pl) na adres poczty elektronicznej promocja@luban.pl lub złożyć osobiście w Informacji Turystycznej w Lubaniu przy ul. Brackiej 12.

Organizatorami wydarzenia są Miasto Lubań, Łużyckie Centrum Rozwoju oraz Miejski Dom Kultury.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Jarmarku Bożonarodzeniowego 2021

Wideoinformator Jarmark Bożonarodzeniowy 2021

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...