Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
13-06-2022

Ten szczególny dzień w roku jest co prawda obchodzony pierwszego czerwca ale przyjemności nigdy zbyt wiele :-). Klasy 8a i 8b, we wtorek 7 czerwca wyruszyły, najprawdopodobniej już po raz ostatni w takim składzie, na wycieczkę do Wrocławia.

Pierwszym celem wyprawy był wrocławski Gojump, tu pod okiem instruktorów podskakiwaliśmy :-) do woli, a Ci z nas bardziej odważni spróbowali pokonać lęk wysokości wspinając się na ścianki. Niektórzy nawet sięgali po zawieszonego pod sufitem banana. Po aktywnych zajęciach czas spędziliśmy we Wroclavi, konsumując co nieco, by w końcu w Cinema City obejrzeć film pt. „Doktor Strange w multiwersum obłędu” (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) – fantastyczno-naukowy  amerykański film akcji nakręcony na podstawie serii komiksów o superbohaterze, o pseudonimie Doktoe Strange, wydawnictwa Marvel Comics. Film wyreżyserował Sam Raimi,  na podstawie scenariusza Michaela Waldrona, a w tytułowej roli zobaczyliśmy Benedict'a Cumberbatch'a. Późnym wieczorem wróciliśmy do Lubania. Podsumowaniem wyjazdu niech będą słowa uczestnika: „fajnie było:-)”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...