Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
19-04-2022

W związku z trwającą akcją pomocy Ukrainie otrzymaliśmy bardzo wiele niezbędnych rzeczy. Wielu rodziców mocno zaangażowało się w zbiórkę. Serdecznie wszystkim dziękujemy.

Dary trafiły już do wielu ukraińskich rodzin, przebywających na naszym terenie.

Jak się okazuje nie tylko rodzice są tak mocno zaangażowani w pomoc. Pan Roman Kużaj, dziadek naszej uczennicy Leny Figiel zorganizował zbiórkę darów na terenie Niemiec, gdzie pracuje. W wyniku tego przyjechał do nas bus wypełniony po brzegi darami dla potrzebujących. To wspaniały gest, za który dziękujemy w imieniu naszym i obdarowanych osób.

Nie ustajemy w niesieniu pomocy poszkodowanym przez los mieszkańcom Ukrainy. Wierzymy mocno, że koszmar wojny dobiegnie końca i będą oni mogli wrócić do swojej ojczyzny. Póki co staramy się pomóc, na ile jest to możliwe, przy ogromnym wsparciu ze strony naszych wspaniałych rodziców, a jak się okazuje także dziadków.

Z całego serca jeszcze raz dziękujemy.

 

Agnieszka Ziębicka

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...