Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
29-11-2021

Noworoczna Gala Operetkowa z Teatrem Muzycznym ORPHEUM w Lubaniu już 8 stycznia 2022.

W programie: najpiękniejsze arie i duety operetkowe, walce, czardasze, polki w wykonaniu czołowych solistów scen operetkowych. Koncert dodatkowo okraszony wspaniałą choreografią, przygotowaną przez solistów baletu oraz dowcipną konferansjerką w iście szampańskim nastroju. Wystąpią m.in. Naira Ayvazyan – sopran oraz Adam Sobierajski – tenor. Gościem specjalnym będzie Ilona Cudek - skrzypaczka.

Założycielką Teatru Orpheum jest Naira Ayvazyan, śpiewaczka operetkowa, osobowość sceniczna, znana również publiczności ekranowej z wielu produkcji telewizyjnych. Artystka zaprasza do udziału w koncertach najlepszych wykonawców i solistów. Koncerty Orpheum wyróżniają się nie tylko starannie dobranym i świetnie wykonanym repertuarem, ale również lekkością, dowcipem oraz nieocenionym kontaktem z publicznością. Koncert ze specjalnym udziałem Ilony Cudek, wybitnej skrzypaczki, koncertmistrzyni Filharmonii Monachijskiej w Niemczech. Poniżej filmiki z koncertów z udziałem Ilony Cudek. Adam Sobierajski to z kolei jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich tenorów. Artysta związany na stałe z Operą Śląską i Krakowską. Od lat współpracuje również z Operą Wrocławską, Operą Nova w Bydgoszczy, Teatrem Wielkim w Łodzi. Prowadzi również bogatą działalność koncertową, występując w takich miejscach, jak NOSPR w Katowicach oraz Filharmoniach: Zabrzańskiej, Śląskiej, Krakowskiej, Łódzkiej, Bydgoskiej, Płockiej, Toruńskiej, Olsztyńskiej. Adam Sobierajski jest znany również telewizyjnej publiczności z programu SuperSTARcie.

Cena biletu na wydarzenie - 75zł. Przedsprzedaż wejściówek w sekretariacie MDK w Lubaniu. Wyjątkowe wydarzenie 8 stycznia 2022 roku w sali widowiskowej lubańskiego MDK.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...