Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
05-11-2021

W tym dniu przypominaliśmy bajki, które towarzyszą nam od najmłodszych lat. To one sprawiają, że dzieci się śmieją, dobrze bawią i uczą ważnych prawd życiowych oraz wartości moralnych.

Dzieci przebrane były za różnych bohaterów baśniowych , mogliśmy spotkać min.: czarownicę, księżniczki, pszczółki, zajączki, myszkę Miki i inne postacie. Odwiedziła nas również Królewna Śnieżka- nasza pani Ola od j.angielskiego wywołując ogromne zaskoczenie dzieci:) Tego dnia przedszkolaki dumnie prezentowały swoje stroje , bawiły się przy muzyce z bajek, rozwiązywały zagadki słowne, muzyczne i dotykowe rozpoznając np. do której postaci bajkowej należy dany rekwizyt. Maluszki z ogromną uwagą śledziły losy Trzech Świnek podczas teatrzyku, nagradzając występ wielkimi brawami.  Dzień Postaci z Bajek stał się dla wszystkich dzieci w naszym przedszkolu okazją do wcielenia się w ulubione postacie, okazją do swobodnej i twórczej ekspresji,  to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała okazja do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci.

                                                                      B.S. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...