Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
04-11-2021

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. rozpoczęła pierwszy nabór do projektu „Przedsiębiorczość drogą do aktywizacji zawodowej mieszkańców Dolnego Śląska”. Nabór potrwa do 16.11.2021 r. do godziny 15:00.

„Przedsiębiorczość drogą do aktywizacji zawodowej mieszkańców Dolnego Śląska” to projekt, który znajdziecie Państwo wśród aktualnych przedsięwzięć Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Jeleniej Górze.

Celem głównym projektu jest aktywizacja zawodowa w okresie XI.2021 – VI. 2022, 80 osób ( 4 grupy po 20 osób) w wieku 18–29 lat, dzięki rozpoczęciu przez nich prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Realizacja projektu odbywać się będzie poprzez udzielenia kompleksowego wsparcia w zakresie zakładania i prowadzenia własnej działalności młodym ludziom (szkolenia z zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, udzielenie dotacji na utworzenie przedsiębiorstwa, finansowe wsparcie pomostowe wypłacane przez okres do 6 miesięcy od dnia rozpoczęcia działalności gospodarczej).

Uczestnikami Projektu mogą być osoby zamieszkałe lub uczące się na obszarze województwa dolnośląskiego, które spełniają łącznie następujące kryteria:
- są osobami biernymi zawodowo lub bezrobotnymi niezarejestrowanymi w urzędzie pracy;
- są osobami w wieku 18-29 lat,
- utraciły zatrudnienie po 01.03.2020 r.

Więcej informacji na: https://karr.pl/przedsiebiorczosc_droga

https://www.facebook.com/KARRPL

KARR

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...