Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
31-08-2021

W poniedziałek 30 sierpnia Punkt Szczepień Powszechnych w Lubaniu po raz ostatni przeprowadził akcję szczepienną w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Różanej. Od piątku 3 września szczepienia odbywać się będą w przychodni lekarskiej MEDICAL przy ul. Fabryczna Osiedle.

Rozpoczęcie roku szkolnego i konieczność udostępnienia sali gimnastycznej dla młodzieży powoduje zmianę lokalizacji punktu szczepień. Poniedziałek 30 sierpnia był ostatnim dniem szczepiennym prowadzonym przy MOSiR-e. W tym dniu podsumowano akcję „Dzień Dziecka”. Wśród dzieci i młodzieży, która zaszczepiła się II dawką szczepionki Pfizer, rozlosowano 5 bonów o wartości 500,00 zł. Od 3 września Punkt Szczepień Medical zaprasza do swojej siedziby przy ul. Fabryczna Osiedle 8a.

Punkt Szczepień Powszechnych w Lubaniu rozpoczął działalność 20 maja br. Do 30 sierpnia w Lubaniu łącznie zaszczepiono 8548 osób (w maju 1486 osób, w czerwcu 2386 osób, w lipcu 3665 osób, w sierpniu 1011 osób).  

Rejestracja ogólnopolska: pacjent.gov.pl

Bezpłatna infolinia 989

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...