Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
28-07-2021

Do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym zachęca Jarosław Obremski Wojewoda Dolnośląski. Spis trwa do 30 września.

 

Jak można się spisać?

  • Spisać można się w dogodnym miejscu i korzystnym dla siebie czasie. Można spisać się samodzielnie przez Internet np. na swoim laptopie, tablecie, smartfonie. Formularz spisowy znajduje się na stronie internetowej GUS. Uzupełnienie formularza spisowego zajmuje tylko kilka minut.

 

  • Jeśli ktoś podczas samodzielnego spisywania się i wypełniania formularza potrzebuje pomocy, może zadzwonić pod numer infolinii spisowej 22 279 99 99. Na infolinii istnieje także możliwość przeprowadzenie spisu (przez telefon) lub umówienie się w dogodnym czasie na rozmowę telefoniczną z rachmistrzem.

 

  • Jeśli ktoś nie spisze się sam przez internet lub nie zadzwoni na infolinię spisową to rachmistrz zadzwoni lub odwiedzi jego mieszkanie. Każda osoba, do której zadzwoni rachmistrz zobaczy na ekranie swojego telefonu numer: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99.

  GUS

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...