Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
16-04-2021

Klub Liderów Młodzieżowych w Lubaniu zaprasza młodzież do bezpłatnego udziału w cyklu zajęć teatralnych.

Jeśli szukasz możliwości rozwoju w czasie wolnym, jesteś mieszkańcem Lubania bądź powiatu lubańskiego oraz uczniem/uczennicą klasy od VII szkoły podstawowej do ostatniej klasy szkoły ponadpodstawowej, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Lubańska młodzież, przy współpracy ze Stowarzyszeniem P-ZFST "Pogranicze", pozyskała grant w wysokości 20 tys. zł na cykl zajęć teatralnych zwieńczonych spektaklem. Umożliwił im to program Europejski Korpus Solidarności, który wspiera lokalne inicjatywy młodych osób.

Uczestnicy projektu "Wyjdź z cienia" poznają technikę teatru cieni oraz rozwiną swoje umiejętności teatralne przy wsparciu ekspertów, aby stworzyć autorski scenariusz i wystawić przedstawienie dla lokalnej społeczności. Dodatkowo czeka ich wspaniała zabawa oraz niezapomniane przeżycia w trakcie wielu warsztatów, spotkań oraz wyjazdu szkoleniowego. Wcześniejsze doświadczenie teatralne nie jest wymagane.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia.

KONTAKT:

E-mail: klubliderowmlodziezowych@gmail.com

Instagram: www.instagram.com/klub_liderow_mlodziezowych

Facebook: www.facebook.com/Stowarzyszenie.POGRANICZE

Projekt "Wyjdź z cienia" jest realizowany przez Klub Liderów Młodzieżowych w Lubaniu, przy wsparciu Stowarzyszenia Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze", przy finansowaniu z programu Europejski Korpus Solidarności

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...