Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
09-04-2021

Zapytaj o fundusze europejskie! Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza mieszkańców Lubania do skorzystania z bezpłatnych konsultacji indywidualnych na temat wsparcia ze środków Funduszy Europejskich.

Podczas indywidualnych konsultacji bezpośrednich, można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania  dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o  zasadach ubiegania się o dotacje.Konsultant przedstawi aktualne  możliwości wsparcia – w tym również pożyczki i poręczenia finansowane ze środków UE przeznaczone na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej.               

Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie podmioty oraz osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej (osoby fizyczne, przedsiębiorcy, jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne, organizacje pozarządowe).

Na konsultacje,  mieszkańców miasta Lubań zapraszamy

14 kwietnia  2021 r.  w  godz. 12.00-14.00

W celu zgłoszenia się na konsultacje prosimy o przesłanie maila, na adres: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl do 13.04.2021 roku. W tytule maila proszę wpisać: „Konsultacje on-line – Lubań”.

W odpowiedzi  uczestnik otrzyma indywidualny link  do rozmowy poprzez Skype/ZOOM. Nie ma potrzeby zakładania kont na tych platformach. Spotkania będą umawiane na konkretną godzinę.

Konsultacje są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy !

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...