Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
16-09-2020

Ruszył przetarg nieograniczony na przebudowę drogi ulic Tkackiej i Grunwaldzkiej w Lubaniu wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Wkrótce w Lubaniu ruszy kolejna inwestycja. Ogłoszony został przetarg na przebudowę ulic Tkackiej i Grunwaldzkiej wraz infrastrukturą towarzyszącą. Inwestycja obejmie prace w części od ul. Rynek do skrzyżowania z ul. Szkolną.

Przebudowa drogi będzie polegała na wykonaniu nowej nawierzchni jezdni, chodników i parkingów oraz przebudowie oświetlenia i kanalizacji deszczowej łącznie z wykonaniem oznakowania zgodnie z projektem organizacji ruchu.

Otwarcie złożonych ofert nastąpi w dniu 30 września 2020. Po wyborze oferty zostanie podpisana umowa na wykonanie przebudowy. Oferty można składać osobiście, przesłać pocztą lub kurierem na adres: Urząd Miasta Lubań, ul. 7 Dywizji 14, 59-800 Lubań z odpowiednią adnotacją.

Termin zakończenia inwestycji jest planowany na koniec maja 2021.

Szczegółowe informacje na temat przetargu znajdują się w ogłoszeniu na stronie Biuletynu Informacji Publicznej http://bip.miastoluban.pl/urzad,m,10439,ogloszenia.html

(ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...