Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
18-02-2020

Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" i Miasto Lubań zapraszają organizacje pozarządowe i aktywne grupy nieformalne z Lubania i gmin powiatu lubańskiego do udziału w festynie Dzień Aktywnej Rodziny DAR, który odbędzie się 7 czerwca 2020 w Lubaniu.

DAR to rodzinny festyn, organizowany przez lokalne stowarzyszenia, fundacje, kluby i grupy nieformalne (z Lubania i powiatu lubańskiego) wraz Miastem Lubań. Impreza ta przyciąga co roku rzesze mieszkańców Lubania i regionu, będąc świetną okazją do aktywnego spędzenia czasu przez całe rodziny oraz spotkania ze społecznikami i pasjonatami. Już teraz ruszają przygotowania do tegorocznej edycji festynu, koordynowane przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” i Łużyckie Centrum Rozwoju w Lubaniu.

Organizacje i grupy zainteresowane udziałem w Dniu Aktywnej Rodziny 2020 mogą składać swoje zgłoszenia (przy wykorzystaniu poniższego formularza) do 21.02.2020 r.

Pierwsze spotkanie przygotowawcze z udziałem organizacji i grup odbędzie się we wtorek 25 lutego 2020 r. o godz. 16:30 w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju (TRET).

Dodatkowych informacji udziela:

Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych
przy Stowarzyszeniu Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" ul. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań   
(parter, wejście od podwórza, obok szkoły językowej)
Tel. 696 256 420 (numer czynny w godzinach pracy: poniedziałek – piątek 16-19)
E-mail: inkubatorngo.luban@gmail.com

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...