Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
29-10-2019

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do czynnego udziału w tegorocznej edycji Lubańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się 23 grudnia.

Zapraszamy do udziału wszystkich kupców i wystawców, a w szczególności twórców ludowych, miłośników rękodzieła artystycznego, organizacje i instytucje, producentów oryginalnych i nietuzinkowych przedmiotów, prezentowanych w niebanalnej formie, a także specjalistów w dziedzinie lokalnych pyszności kulinarnych.

Zainteresowanych rezerwacją stoiska prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 grudnia. Wystarczy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie luban.pl) na adres poczty elektronicznej promocja@luban.pl lub złożyć go osobiście w Informacji Turystycznej w Lubaniu przy ul. Brackiej 12.

Termin: 23 grudnia (poniedziałek) 2019 r., godz. 11.00 - 17:00

Miejsce: lubański rynek

Koszt udziału: opłata za udział 20,00 zł, udostępnienie namiotu 20,00 zł (ilość namiotów ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń), podłączenie do prądu 10,00 zł.

Z opłat zwolnione są placówki oświatowe i stowarzyszenia, mające siedzibę w Lubaniu.

Pytania proszę kierować na adres promocja@luban.pl lub telefonicznie pod numerem 75 722 25 41.

Organizatorami wydarzenia są Miasto Lubań, Łużyckie Centrum Rozwoju oraz Miejski Dom Kultury.

Lubański Jamark Bożonarodzeniowy 2018 fotogaleria

ŁCR

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...