Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
14-10-2019

Dyrektorzy i nauczyciele lubańskich szkół podstawowych i miejskich przedszkoli na zaproszenie Burmistrza Miasta Lubań spotkali się, by wspólnie świętować Dzień Edukacji Narodowej.

Polskie święto oświaty i szkolnictwa obchodzone jest w połowie października. Dla podkreślenia istotnej roli nauczyciela, w całej Polsce organizowane są apele i uroczystości. W Lubaniu co roku burmistrz miasta zaprasza przedstawicieli lubańskich szkół na spotkanie.

W tym roku w poniedziałek 14 października, Zastępca Burmistrza Miasta Lubań, Mateusz Zajdel przywitał dyrektorki i wyróżnione nauczycielki w restauracji „Tęczowa”.  Po odczytaniu życzeń od Burmistrza Miasta Lubań w kilku słowach podziękował za ciężką pracę na rzecz dzieci i młodzieży. Podkreślał, jak ważną rolę odgrywają nauczyciele i wychowawcy w procesie edukacji. Zapewniał, że wie ile wysiłku trzeba włożyć w kształtowanie młodego pokolenia, życząc przy tym siły i motywacji w dalszej pracy zawodowej.

W trakcie uroczystości burmistrz Mateusz Zajdel wraz z towarzyszącą mu Kierownik Referatu Edukacji w Urzędzie Miasta Lubań, Anną Zawłocką wręczyli zaproszonym gościom kwiaty oraz nagrody za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze w roku szkolnym 2018/2019.

(ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...