Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
14-10-2016

W Dniu Edukacji Narodowej odbyło się spotkanie władz miasta z nauczycielami i dyrektorami lubańskich instytucji oświatowych.

Jak podkreślił Mariusz Tomiczek, Zastępca Burmistrza Miasta Lubań spotkanie odbywało się w klimacie niepewności, w kontekście ogólnopolskiej dyskusji o zmianach w oświacie. 
- My jako samorząd będziemy czekać cierpliwie i odpowiednio reagować na wszelkie zmiany, jakie nam przyniesie reforma edukacji.
W każdym czasie warto doceniać trud nauczycieli.
- Tymczasem dziękujemy za ten rok dobrej pracy. Za Państwa sukcesy, za sukcesy Państwa uczniów na każdym szczeblu edukacji. Wiem, że to zasługa Państwa, nauczycieli z pasją, których zaangażowanie i serce włożone w edukację i wychowanie naszych dzieci na pewno przyniesie dobre owoce zarówno dla samych uczniów jak i dla naszego kraju - zaznaczył Burmistrz Miasta Lubań Arkadiusz Słowiński.

Na spotkaniu zostały nagrodzone dyrektorki miejskich szkół i przedszkoli: Jolanta Stępień  z PM 1, Katarzyna Śpiewak z PM3, Wioletta Żółtańska  z PM5, Beata Myśliwiec z SP1, Małgorzata Nir z SP2, Dorota Bliźniec z SP3, Marzena Tomczyk z SP4, Beata Jaworska z GM1, Iwona Fudala z GM2, Aleksandra Kliś z GM3.
Lubańskie władze samorządowe doceniły również nauczycielki, które zostały wyróżnione przez szkolne rady pedagogiczne: Jolantę Dziędziołę z SP1 oraz Wiolettę Bućko z SP4.

(ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...