Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
30-07-2015

Rafał Kusto w starcie na 200 m stylem klasycznym zdobył srebrny medal na Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy w Gruzji.

Na pływalni w stolicy Gruzji - Tbilisi zawodnicy Orki Lubań  Rafał Kusto i Kacper Stokowski zdobyli dwa medale. Rafał Kusto z czasem (2:17,45) zajął drugie miejsce w finałowym wyścigu na dystansie 200 metrów stylem klasycznym. Zwyciężył z nowym rekordem olimpijskim (2:15,14) znakomity Włoch Nicolo Martinenghi. Na trzecim miejscu finiszował Francuz Tanguy Lesparre(2:17,61). Kacper Stokowski zdobył brązowy medal na 50 m stylem grzbietowym.