Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
29-06-2015

W dniu 28 czerwca w Gryfowie Śląskim został rozegrany VII Wyścig MTB pod Górę o Puchar Św. Anny z Proszówki, podczas którego wyłoniono Mistrza Dolnego Śląska w jeździe indywidualnej na czas.

W zawodach znakomicie wypadli zawodnicy Kwisy Lubań, którzy rywalizując na 11.5 km trasie zajęli następujące miejsca:

Szymon Liczner - II miejsce w kategorii junior młodszy, zdobywając tym samym tytuł Wicemistrza Dolnego Śląska w kategorii junior młodszy wśród zawodników licencjonowanych.
Adam Kowalów - Mistrzem Dolnego Śląska w kategorii Masters III
Krzysztof Moraś - II miejsce w kategorii Masters I
Marek Gąsior - III miejsce w kategorii Masters II.
Pozostali zawodnicy Kwisy: Szymon Pietrasiewicz, Konrad Gut i Emil Bartolewski uplasowali się na dalszych pozycjach w swoich kategoriach wiekowych.