Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
05-09-2014

 

Wakacje to wspaniały czas, wyczekiwany przez każde dziecko. Wakacje są czasem do wypoczynku i rozwijania zainteresowań. W myśl tej idei dzieci w wieku od 7 do 13 lat  pozostające na terenie miasta Lubań, skorzystały z półkolonii letniej organizowanej w siedzibie Ośrodka Wsparcia Dziennego.

 

 

Oferta wypoczynku obejmowała całodzienną opiekę wykwalifikowanej kadry oraz atrakcyjny program ukierunkowany na bezpieczne i twórcze spędzanie wolnego czasu przez dzieci. Prowadzone zajęcia poszerzyły świadomość i rozbudzały wyobraźnię oraz talent uczestników. Zajęcia ułatwiły dzieciom wspólną komunikację oraz kontakt z nowo poznanymi rówieśnikami z najbliższej okolicy.

Założeniem organizacji letniego wypoczynku w Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu, było poznanie przez ich uczestników regionu,tradycji, kultury, środowiska naturalnego a także nauki samodzielności i współistnienia w grupie. Letni wypoczynek w Ośrodku był idealnym czasem dla wielbicieli łamigłówek, krzyżówek, zagadek i gier logicznych. Stał się szansą do rozwinięcia swojej spostrzegawczości, kreatywnego myślenia i ćwiczenia pamięci. Mali artyści świetnie współpracowali podczas warsztatów artystycznych poznając ciekawe formy wyrazu artystycznego i tworząc sztukę na różnych polach tj. plastycznym, muzycznym i teatralnym, rozwijając tym samym swoją wyobraźnię, kreatywność, wrażliwość na sztukę oraz zdolności manualne.

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...