Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
22-02-2013

                      17 stycznia2013r. w Lubaniu na miejskiej pływalni MOSIR odbyły się zawody na szczeblu miejsko- powiatowym ,,Drużynowe Zawody Pływackie”.

Nasza szkoła była reprezentowana zarówno przez sztafetę dziewcząt i chłopców. Obie sztafety były bezkonkurencyjne i zajęły pierwsze miejsce pokonując szkoły z Lubania i przyjezdnych ze Świeradowa. Sztafeta dziewcząt w składzie (Natalia Furmaniak, Paulina Furmaniak, Inez Djabri, Julia Kamińska, Maryla Podolak, Hanna Holumi, Alicja Troczyńska i Wiktoria Rudek) uzyskały czas 2:47,50 i tym samym zakwalifikowały się do etapu strefowego, który odbędzie się 7 marca w Kamiennej Górze. Również sztafeta chłopców w składzie (Maciej Stępień, Gabryś Teodorowski , Jakub Cepuchowicz, Maciej Rękowski, Tomasz Więcek, Adam Hanka, Mateusz Stołecki, Jakub Wiśniewski) uzyskała czas 2:52,30 i także zakwalifikowała się do etapu strefowego w Kamiennej Górze.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...