Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
07-06-2023

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, która pozwoli wyłonić zwycięzcę plebiscytu „Wszyscy jesteśmy sportowcami”, ale też poznać Państwa uwagi dotyczące odnawianych obiektów sportowych (przy ul. Różanej w Lubaniu).

ankieta dla mieszkańców - ikona - IZIM

Coraz bliżej końca modernizacji infrastruktury sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaniu – hali sportowej oraz pływalni „Laguna”. Inwestycji realizowanej w formule partnerstwa publiczno-prywatnego przez firmę IZIM towarzyszą konkursy plastyczne „Wszyscy jesteśmy sportowcami”.

W pierwszym konkursie zadaniem uczestników (młodzieży z klas 7. i 8. szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych) było przedstawienie propozycji muralu na ścianę frontową Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Różanej 2. O jego wynikach informowaliśmy w wideoinformatorze z 10 lutego 2023 r. W galerii zdjęć można zobaczyć prace, które jury uznało za najlepsze.

Obecnie trwa konkurs, w którym Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu we współpracy ze spółką IZIM oraz samorządem miasta Lubań zapraszają artystów, studentów lub projektantów do wykonania ostatecznego projektu artystycznego na fasadę budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaniu.

Jednocześnie chcielibyśmy zaprosić wszystkich mieszkańców Lubania i okolic do wypełnienia ankiety, która pozwoli wyłonić dodatkową pracę (spośród prac zgłoszonych do konkursu miejskiego), która zostanie włączona do finałowej trójki, stanowiącej inspirację do wykorzystania podczas tworzenia wystroju zmodernizowanych obiektów MOSiR.

W ankiecie poza wskazaniem zwycięzcy plebiscytu można podzielić się własnymi spostrzeżeniami i wskazówkami dotyczącymi odnawianej infrastruktury sportowej. Państwa zdanie pomoże nam wdrożyć kolejne rozwiązania, dzięki którym obiekt będzie jeszcze lepiej spełniał oczekiwania jego użytkowników.

Odpowiedzi udzielane w ankiecie są w pełni anonimowe. Pytania oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Ankieta pozostaje aktywna do dnia 21/06/2023.

Ankietę znajdziesz TUTAJ.

(ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...