Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
niedziela, 9 grudnia 2018, 16:00-19:00

09.12. 2018r. (niedziela) o godz. 16.00 Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza na koncert pt. "Muzyka z bajek Walta Disneya" w wykonaniu Klassik Modern. Zaprezentowana zostanie muzyka dla najmłodszych słuchaczy min. z takich filmów, jak: Piękna i Bestia, Kubuś Puchatek, Alladyn, Król Lew, Mała Syrenka.

Orkiestra Kameralna Filharmonii Dolnośląskiej „Klassik Modern” istnieje od maja 2005 roku. Jej kierownikiem artystycznym jest od początku inicjator jej powstania — Roman Samostrokov, wybitny wiolonczelista, kompozytor i aranżer. Członkami orkiestry są doświadczeni muzycy, którzy występowali wcześniej w renomowanych orkiestrach i zespołach kameralnych w Polsce i za granicą. „Klassik Modern” koncertuje grając arcydzieła muzyki klasycznej, ale także muzykę współczesną: poważną i rozrywkową. Kompozycje Romana Samostrokowa oraz jego aranżacje orkiestrowe muzyki Beatlesów i innych gigantów muzyki popularnej, hitów muzyki filmowej i standardów jazzowych przyjmowane są z ogromnym entuzjazmem przez publiczność sal filharmonicznych oraz uczestników wielu imprez kulturalnych.

Wstęp wolny.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...