Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

06-05-2018

Słoneczko, nie żałuj nam swych promyków, masz ich przecież bez liku!

W piątek, 4 maja w całym przedszkolu zrobiło się bardzo słonecznie. Grupa Żabek i Motyli świętowała urodziny Słoneczka! :)

03-05-2018

3 Maja niech się święci w naszych sercach i pamięci!

27 kwietnia cała społeczność Akademii Malucha otrzymała zaproszenie na piękną uroczystość przygotowaną z okazji zbliżającej się 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

01-05-2018

"Witaj majowa jutrzenko, świeć naszej polskiej krainie...".

Święta majowe to doskonała okazja, aby przybliżyć wszystkim Akademikom część pięknej historii naszego kraju. Poprzez kultywowanie świąt narodowych przedszkolaki uczą się patriotyzmu i kształtują w sobie pozytywne postawy wobec narodu i jego mieszkańców.

15-04-2018

Z Akademii Malucha wyruszamy, gospodarstwo rolne odwiedzamy!

12 kwietnia dzieci z grupy Jeżyków w ramach projektu "Z Akademii Malucha wyruszamy - urzędy, instytucje, zakłady pracy odwiedzamy" wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa rolnego w Grabiszycach.

04-04-2018

"Wielkanocna przygoda Kurki Złotopiórki, Baranka i Zajączka" w Słonecznym Przedszkolu

Jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi do Słonecznego Przedszkola przykicał Zajączek z podarunkami. Tym razem przyprowadził gości w postaci Kurki Złotopiórki, Baranka, a także... Techno Kurczaków. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami :)

30-03-2018

Wielu przyjaciół mamy, życzenia świąteczne z radością im składamy!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych najstarsi Akademicy tradycyjnie wybrali się na spotkanie z przyjaciółmi przedszkola.

30-03-2018

Zdrowia, szczęścia i radości, niech Wam uśmiech w sercach gości!

Święta tuż, tuż... Z tej okazji starszaki z Akademii Malucha postanowili wyruszyć do centrum miasta, aby podzielić się radością nadchodzących Świąt z mieszkańcami Lubania.

30-03-2018

Świąteczne odwiedziny Zająca, który śmieje się bez końca! :)

W środę, 28 marca wszyscy Akademicy od samego rana wypatrywali pewnego bardzo ważnego gościa... :)

25-03-2018

Występ muzyczny rodzice - dzieciom

Mamusie naszych słonecznych "maluszków" zaprezentowały swoje ukryte talenty podczas interpretacji artystycznej do znanego i kultowego utworu Skaldów pod tytułem "Wiosna" :)

25-03-2018

Jak wiosna zimę przegoniła...

Obłoczki - najmłodsza grupa ze Słonecznego Przedszkola zaprezentowały się w wiosenno - świątecznym repertuarze.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...