Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

21-09-2017

Choć niewiele lat mamy, przepisy ruchu drogowego przestrzegamy.

"By przez jezdnię przejść bezpiecznie, rączki w górę musisz dać koniecznie. I rozejrzeć się trzy razy, by wypadek się nie zdarzył". Od dziś każdy Akademik doskonale o tym wie! :)

20-09-2017

Dzień Przedszkolaka świętujemy, zabawę w Dinoparku organizujemy!

W Dniu Przedszkolaka starszakom nie wypada się nudzić! Grupa Pszczółek, Biedronek i Sówek z Akademii Malucha wyruszyła zatem w drogę po ciekawą przygodę! :)

20-09-2017

Roześmiana buzia, wesołe oczęta! Mały Akademik o swoim święcie pamięta! :)

Rodzice pracują, a my się bawimy! Dzisiaj była ku temu wyjątkowa okazja - Dzień Przedszkolaka. Przyjemne i radosne święto "po brzegi" wypełnione zabawą i szaleństwem. Ach... kto w tej chwili nie chciałby być przedszkolakiem!

15-09-2017

Kropka do kropki się uśmiecha i stawia znaki, by była uciecha! :)

15 września grupa Żabek i Motyli z Akademii Malucha obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki. Dzień traktowany jako święto dziecięcej kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności.

15-09-2017

Wszystkie części ciała znamy, więc zabawę zaczynamy!

Akademickie Motylki rozmawiają o częściach ciała i wykorzystują je do wspólnej zabawy. :)

14-09-2017

UWAGA! INFORMACJA DOTYCZĄCA ZAJĘĆ Z BALETU!

Drodzy Rodzice! Dyrektor Akademii Malucha Niepublicznego Przedszkola Językowego informuje, że od 14.09.2017 (tj. czwartek) rozpoczynają się zajęcia z baletu.

11-09-2017

PLENER RZEŹBIARSKI

Miniony tydzień dostarczył starszakom ze Słonecznego Przedszkola wiele wrażeń. Grupa Tęczowych Ludków i Piorunków wybrały się na wycieczkę do wsi Ławszowa na warsztaty artystyczne.

11-09-2017

SPACER EDUKACYJNY

Grupa Piorunków ze Słonecznego Przedszkola wybrała się na edukacyjny spacer po parku na Kamiennej Górze tropem ptaków, wiewiórek, mrówek i innych "żyjątek"

10-09-2017

JESTEM SOBIE PRZEDSZKOLACZEK

JESTEM MALUCHEM - TRZY LATKA MAM. OD DZIŚ W PRZEDSZKOLU ZOSTAJĘ SAM. MAMA PO PRACY PO MNIE WRACA, A NA MNIE W PRZEDSZKOLU CZEKA PRACA

31-08-2017

Akcję adaptację rozpoczynamy! Nowych Akademików witamy! :)

31 sierpnia nastał czas, w którym nasi najmłodsi Akademicy po raz pierwszy przekroczyli próg przedszkola.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...