Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

02-02-2018

Babcia i Dziadek zawsze o nas dbają! Tak jak rodzice mocno kochają!

Cierpliwie czekali na ten wyjątkowy moment przez cały długi tydzień. Dzielnie uczyli się piosenek, wierszyków i tańca.

01-02-2018

Babci i Dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba!

W czwartek, 1 lutego Dzień Babci i Dziadka świętowała grupa Biedronek. Zaproszeni goście licznie przybyli do akademickiej sali gier i zabaw, aby podziwiać występy swoich wnucząt. A bez wątpienia było co podziwiać – nasze starszaki spisali się na medal!

31-01-2018

Kochana Babciu i Kochany Dziadku dziś Wam przynosimy po jednym kwiatku!

Babcia i Dziadek mają złote serca! Zawsze są troskliwi i wyrozumiali wobec swoich wnucząt. Zawsze potrafią ich wysłuchać i zrozumieć. Właśnie za to należy im się wielkie uznanie. :) Nasze Sówki z Akademii Malucha pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach, zapraszając ich na wyjątkową uroczystość. :)

31-01-2018

Słów nam niewiele potrzeba, aby Babci i Dziadkowi przychylić nieba!

W środę, 31 stycznia do Akademii Malucha zawitali kolejni mili goście - Babcie i Dziadkowie zaproszeni przez grupę Motyli. Z okazji ich święta mali Akademicy przygotowali bardzo ciekawy występ artystyczny, w którym nie zabrakło prezentacji wokalnych, tanecznych oraz aktorskich umiejętności.

30-01-2018

Wszystkim Babciom i Dziadkom zdrowia, pomyślności oraz dużo radości!

"Ślicznie gościom się kłaniamy, niespodzianki dla Was mamy. Bijcie brawa cały czas, wnuki będą bawić Was!" Tymi pięknymi słowami grupa Pszczółek z Akademii Malucha rozpoczęła dzisiejszą uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

29-01-2018

"W Zimowej Krainie", czyli bal karnawałowy Słonecznego Przedszkola

"Zima, zima, zima - pada , pada śnieg..." za oknem? Ależ skąd!!! Na sobotnim balu Słonecznego Przedszkola!

29-01-2018

Dzisiaj wszystkie smutki precz! Święto Dziadków ważna rzecz!

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowo piękne święto. Przypomina nam o ukochanych osobach, które zawsze kojarzą się z bezgraniczną miłością, troską i opieką. Ukochani - Babcia i Dziadek pomogą w trudnych chwilach, na wiele pozwolą i wszystko wybaczą!

20-01-2018

Idzie Pani Zima, a w kieszeni śnieżno - biały puch trzyma...

W tym tygodniu dzieci z akademickiej grupy Żabek poznawały kolor biały.

09-01-2018

Naszą Ojczyznę kochamy, więc chętnie o niej opowiadamy!

W mroźne popołudnie, 9 stycznia wszyscy Akademicy zostali zaproszeni na ciekawe warsztaty edukacyjne realizowane w ramach programu "Polska - moja Ojczyzna".

22-12-2017

Akademia Malucha życzy...

W tym świątecznym nastroju Dyrektor, pracownicy i wychowankowie Akademii Malucha Niepublicznego Przedszkola Językowego w Lubaniu składają Państwu serdeczne życzenia...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...