Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

20-06-2018

Występ Słonecznych Przedszkolaków na Dniu Aktywnej Rodziny

W niedzielę 17 czerwca "Promyczki", "Wicherki" i "Kropelki" barwnie i wesoło zaprezentowały się w amfiteatrze na Kamiennej Górze. Dla prawie wszystkich dzieci był to debiut na tej jakże obszernej scenie. Brawo!

20-06-2018

Każdy jakiś zawód ma! Swoją pracę doskonale zna!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że dzieci z akademickiej grupy Pszczółek wzięły aktywny udział w konkursie plastycznym pt.: "Jakie znasz zawody?" zorganizowanym przez Dolnośląską Izbę Rzemieślniczą we Wrocławiu.

18-06-2018

W Dniu Aktywnej Rodziny uczestniczymy - wspólnie z innymi się bawimy!

W niedzielę, 17 czerwca nasi kochani Akademicy wystąpili na scenie lubańskiego amfiteatru podczas Dnia Aktywnej Rodziny 2018. Wydarzenie zostało przygotowane przez Miasto Lubań we współpracy z wieloma organizacjami.

15-06-2018

UWAGA! OFERTA PRACY!

Dyrektor Akademii Malucha Niepublicznego Przedszkola Językowego w Lubaniu ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy w zawodzie: KUCHARZ/POMOC KUCHENNA. Więcej informacji pod numerem tel.: 509 516 468.

12-06-2018

Święto Rodziny dzisiaj mamy, w Indian się zabawiamy!

W sobotę, 9 czerwca cała społeczność Akademii Malucha wspólnie bawiła się na Indiańskim Rodzinnym Festynie. :) Wszystkie grupy w ramach edukacyjnego projektu "W indiańskiej wiosce" przez cały tydzień z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do tego wydarzenia.

04-06-2018

Dzień Dziecka jest od tego, żeby bawić się na całego!

Z okazji długo wyczekiwanego Dnia Dziecka najstarsze grupy z Akademii Malucha wybrały się na Ranczo Grapa w Nowych Łąkach. Urokliwy zakątek stał się wspaniałym miejscem wypoczynku i zabawy.

01-06-2018

Jak dziecko baw się, śmiej! I serce dziecka zawsze miej!

W piątek, 1 czerwca najmłodsze grupy z Akademii Malucha - Żabki, Motylki i Jeżyki obchodziły swoje najpiękniejsze święto. :)

25-05-2018

Akademicka puszka dla głodnego psiego brzuszka...

Z okazji Dnia Dobrych Uczynków i Dnia Praw Zwierząt grupa Pszczółek w imieniu wszystkich Akademików wybrała się na niezwykłe spotkanie do schroniska w Przylasku. :)

25-05-2018

W Bajkowym Korowodzie uczestniczymy i świetnie się bawimy!

W piątek, 18 maja grupa Pszczółek uczestniczyła we wspólnej zabawie z bohaterami bajek w roli głównej. :) Bajkowa impreza została zorganizowana przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Lubaniu.

24-05-2018

Sukcesy Słonecznego Przedszkola w plebiscycie Gazety Wrocławskiej

Z radością informujemy, że w plebiscycie Gazety Wrocławskiej na Nauczyciela Roku 2018 powiatu lubańskiego zwyciężyła nasza nauczycielka Barbara Robakowska. W kategorii Grupa Roku wygrały nasze "Wicherki".

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...