Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

19-04-2014

Wesołych Świąt

Zdrowych, pogodnych  Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości.  Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół  oraz wesołego Alleluja  życzą pracownicy  i uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Lubaniu.

 

18-04-2014

Kasia z dziadkiem Stasiem zwiedzają Rudzicę

       

      Dzieci z grupy I, IV, V z PM nr 5 w Lubaniu uczestniczyły w wycieczce do Rudzicy.

18-04-2014

Konkurs na najpiękniejszą pocztówkę dla autora

Z okazji zbliżającego się Festiwalu Literatury dla Dzieci organizatorzy zapraszają dzieci z całej Polski do wzięcia udziału w niezwykłym konkursie. Stwórzcie pocztówkę dla jednego z autorów goszczących na festiwalu, a my przekażemy mu Waszą korespondencję. Możecie podziękować za dotychczasowe książki, napisać za co je lubicie, pozdrowić, a nawet poprosić go o następne. Napiszcie, jakie chcielibyście najbardziej.   czytaj więcej

18-04-2014

Zajączki w PM nr 5

                  Dzieci z grupy VII wykonywały zadania i zabawy z wiązane z Wielkanocą. Kolorowały i ozdabiały pisanki, bawiły się w zabawy przy KLANZIE, układały pisankowe puzzle, śpiewały piosenki. Każdy starszak obdarowany został przez Zajączka Wielkanocnego koszykiem z niespodzianką. Było dużo humoru i zabawy.

18-04-2014

WIELKANOCNY ZAJĄCZEK W NP1

Ciasno w norce u zajączka,
przygotowań jest gorączka,
bo Wielkanoc jest tuż, tuż
czas życzenia złożyć już !!!
Dzisiaj dzieci z  NP Nr 1 odwiedział Wielkanocny Zajączek. Opowiadał ciekawe historie, bawił się z dziećmi i zostawił w ogrodzie całe mnóstwo upominków. Dzieci w zamian przygotowały dla Zajączka barwne przedstawienie.Do zobaczenia za rok.

18-04-2014

5 latki z NP1 w " Domu pachnącym chlebem"

                      W środę 5 latki z PN spotkały się w Raszowie w starej izbie chlebowej gdzie organizowane są warsztaty i pokazy pieczenia regionalnego specjału. Mogliśmy sami zrobić ciasto, wygarnąć żar z pieca, przystroić bochenek chleba.

Mieliśmy też okazję samodzielnie zrobić masło i posmakować miodu z pobliskiej pasieki. Mniam
 

18-04-2014

Życzenia Wielkanocne

 

15-04-2014

KOLOROWO I LUDOWO

W ubiegły czwartek gościliśmy w progach naszego przedszkola członków zespołu ludowego „Sołtysowe Gryfinki”. Przy akompaniamencie akordeonu goście zaprezentowali przedszkolakom znane przyśpiewki i pieśni ludowe.

15-04-2014

Dzień Cudaka

Dzień primaaprilisowy trójkowe starszaki obchodziły niezwykle radośnie.

15-04-2014

Rewelacyjny mecz chłopców z JEDYNKI

Dnia 08.04.2014 roku w Zarębie odbył się półfinał Powiatowy Piłki Nożnej chłopców. Do walki stanęły drużyny: Gim. nr   1 w Lubaniu, Gim. nr 3 w Lubaniu, Gim. Pisarzowice, Gim. Zaręba oraz Gim.Siekierczyn. Rozegranych zostało dziesięć meczów systemem „każdy z każdym”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...