Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
03-12-2018

Dziś w naszym przedszkolu wielkie poruszenie a to z dwóch powodów...Pierwszy powód to teatrzyk "Zimowa opowieść" w wykonaniu aktorów z Agencji artystycznej Kanon z Krakowa.

Dzięki niej dzieci dowiedziały się, że Miś miał tej zimy nie mały problem, pomimo usilnych starań i prób nie udało mu się zapaść w sen zimowy. Błąkając się po lesie spotyka na swej drodze przeróżne zwierzątka i postacie które, można poznać tylko zimą. Widzowie świetnie się bawiąc dowiedzieli się wielu ciekawostek o funkcjonowaniu flory i fauny podczas zimy, czym jest ,,koło życia” a piękna Pani Zima przybliżyła nam zwyczaje zwierząt żyjących głównie podczas tej pory roku. Drugi powód to wizyta Mikołaja w przedszkolu.Na zakończenie opowieści zjawił się właśnie Mikołaj we własnej osobie i obdarował wszystkie dzieci prezentami. Radości nie było końca.

                                                                  M.B. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...