Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 3

Aktualności:

09-02-2018

Spektakl teatralny „Alicja w zaczarowanej krainie”

8 lutego 2018r. starsze dzieci z naszego przedszkola wybrały się do MDK w Lubaniu na spektakl „Alicja w zaczarowanej krainie” w wykonaniu Zespołu Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

09-02-2018

W karnawale same bale

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Dla nich bal karnawałowy to dzień często wyczekiwany przez wiele tygodni.

02-02-2018

Średniaki z PM 3 świętują Dzień Babci i Dziadka

Wielka to gratka świętować Dzień Babci i Dziadka. Pierwszego lutego średniaki się zebrały i przedstawienie dla gości dały.

29-01-2018

Cała Polska czyta dzieciom- uczniowie też czytają dzieciom

Dzisiejszego dnia odwiedzili nas uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba wraz z Panią Wandą Czarnota oraz Panią Anną Szatkowską. Celem wizyty było czytanie przedszkolakom z grupy starszej opowiadań.

25-01-2018

Zimowa opowieść

W miniony poniedziałek nasze przedszkolaki obejrzały bezpłatne przedstawienie „ Zimowa opowieść- W poszukiwaniu Świętego Mikołaja”, zorganizowane przez Miasto Lubań, Miejski Dom Kultury „Osadnik” i Ośrodek Wsparcia Dziennego.

22-01-2018

Dzień Babci i Dziadka!

Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć w grupie maluszków Kochane Babcie i Drogich Dziadków:) Za to ,że mają zawsze dla nas czas, że umieją pocieszyć, że są cierpliwi i kochają z całego serca pragniemy Im podziękować!

21-01-2018

Zajęcia kulinarne w grupie maluszków

„Pieczemy ciasteczka na poczęstunek dla Babci i Dziadka”. Piątkowe przedpołudnie przedszkolaki z grupy I spędziły niezwykle pracowicie. Przygotowania rozpoczęliśmy od poznania produktów, które są potrzebne do zrobienia ciasta.

16-01-2018

Wyniki konkursu plastycznego pt. „Ja i mój niepełnosprawny przyjaciel”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Ja i mój niepełnosprawny przyjaciel” został rozstrzygnięty! Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.

13-01-2018

„Polska- moja Ojczyzna”- warsztaty edukacyjne w naszym przedszkolu

Dnia 12 stycznia 2018 r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty edukacyjne pod hasłem: „Polska- moja Ojczyzna”.

27-12-2017

Magia czytania w PM3

Choć za oknami śniegu brak, to takowa aura nie była w stanie przeszkodzić wyobraźni. Nasze przedszkolaki 27 grudnia tworzyły w myślach obrazy na podstawie bajki „Kraina Lodu. Ulepimy dziś bałwana?”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...