Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 3

Aktualności:

14-12-2017

Mali cukiernicy- dekorowanie pierniczków

Święta tuż, tuż, a w naszej sali pachnie bożonarodzeniowymi słodyczami. Dziś w przedszkolu starszaki z grupy V dekorowały świąteczne pierniczki i ciasteczka, które pojawią się na wigilijnym stole.

12-12-2017

„Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato”

Systematyczny kontakt dziecka z książką aktywizuje jego rozwój intelektualny i emocjonalny, budzi wrażliwość estetyczną, sprzyja rozwijaniu postaw twórczych oraz wyzwala ekspresję dziecięcą.

06-12-2017

Witaj Mikołaju !

Dnia 6 grudnia w Przedszkolu Miejskim nr 3 dzieci od samego rana z niecierpliwością oczekiwały na Mikołaja. Nie zawiodły się, bo Święty pojawił się razem z workiem pełnym prezentów.

05-12-2017

Pierwsze zabawy na śniegu.

Pani Zima postanowiła nas odwiedzić i sprawiła nam wielką przyjemność. Z tego powodu trójkowe przedszkolaki dbając o zdrowie i hartując swoje organizmy wybrały się na przedszkolny plac zabaw.

04-12-2017

Konkurs Kolęd i Pastorałek

Magiczny czas świąt zbliża się do nas wielkimi krokami a wraz z nim nadszedł czas kolędowania. W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbył się konkurs Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś”, w którym wzięło udział 23 dzieci.

04-12-2017

Święto Misia po raz drugi

25 listopada swoje święto obchodził najmilszy, najprawdziwszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś! Do wspólnej zabawy z misiami Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Lubaniu zaprosiła przedszkolaków.

30-11-2017

Pasowanie na Przedszkolaka w PM 3

30 listopada odbyła się wyjątkowa uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”, na którą przybyło wielu gości.„Wesoło witamy wszystkich Was, radośnie śpiewamy – cały czas. Całuski dzisiaj dla Was mamy i wszystkim je damy!”

26-11-2017

Dzień Pluszowego Misia w PM 3

Misie, misiaczki ukochane - są od dzieciństwa wiernymi towarzyszami. Pocieszają, rozbawiają, przeganiają smutki, smuteczki… 24 listopada do przedszkola już od rana dzieci przynosiły swoje ulubione przytulanki.

23-11-2017

Wizyta w Muzeum Regionalnym w Lubaniu

Podczas tej wizyty dzieci dowiedziały się, jakie funkcje spełnia muzeum, w jakim celu człowiek gromadzi i chroni zabytki oraz co to są w ogóle zabytki, dzieła sztuki, eksponaty. Tradycje narodowej kultury i zwyczaje własnego regionu należy poznawać już w najmłodszym wieku.

23-11-2017

W PM 3 „Rodzice czytają… bajeczki”

Już tradycją stało się comiesięczne poznawanie świata przez przedszkolaki, przy pomocy słowa czytanego. Tym razem do pierwszej grupy zawitały - Piotrusia Murczaka – siostrzyczka wraz z mamusią. Dydaktyczne książeczki z serii „Kicia Kocia” umiliły wszystkim poranną porę dnia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...