Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 3

Aktualności:

20-02-2018

Dlaczego jest mi zimno? – program Edukacji Medialnej „Kino Przedszkole”

Program Edukacji Medialnej „ Kino Przedszkole” to ciekawe połączenie nauki z zabawą.

19-02-2018

WALENTYNKOWE SPOTKANIE Z BABCIĄ I DZIADKIEM

Dzień Babci i Dziadka to dla wszystkich wnuków niezwykle ważne kartki w kalendarzu! I choć styczeń już za nami dopiero teraz mieliśmy okazję zaprosić babcie i dziadków na obchody tych dni do naszego przedszkola.

18-02-2018

Aaa, kotki dwa...

Piątkowy dzień w Przedszkolu Miejskim nr 3 zdominowała kocia tematyka, a to w związku z obchodami Światowego Dnia Kota.

15-02-2018

Mroźny luty, środek zimy – Walentego imieniny!

Mrozik nam nie przeszkadzał, gdyż każdy - każdemu słodkim dogadzał. Lizaki tu, ciasto tam, więc nikt nie mógł być w tym dniu sam! Dobry humor zabawy zapewniły i wszyscy byli dla siebie mili.

11-02-2018

Zajęcia u maluszków z PM3 prowadzone metodą aktywnego słuchania muzyki wg Batii Strauss

Dziewiątego lutego w najmłodszej grupie wiekowej odbyły się zajęcia prowadzone metodą aktywnego słuchania muzyki według Batti Strauss. Czynnie spędzony czas przybliżył dzieciom muzykę klasyczną. Wszystko odbywało się w sposób niewymuszony, intuicyjny - zgodnie ze wskazówkami nauczyciela.

09-02-2018

Spektakl teatralny „Alicja w zaczarowanej krainie”

8 lutego 2018r. starsze dzieci z naszego przedszkola wybrały się do MDK w Lubaniu na spektakl „Alicja w zaczarowanej krainie” w wykonaniu Zespołu Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

09-02-2018

W karnawale same bale

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Dla nich bal karnawałowy to dzień często wyczekiwany przez wiele tygodni.

02-02-2018

Średniaki z PM 3 świętują Dzień Babci i Dziadka

Wielka to gratka świętować Dzień Babci i Dziadka. Pierwszego lutego średniaki się zebrały i przedstawienie dla gości dały.

29-01-2018

Cała Polska czyta dzieciom- uczniowie też czytają dzieciom

Dzisiejszego dnia odwiedzili nas uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba wraz z Panią Wandą Czarnota oraz Panią Anną Szatkowską. Celem wizyty było czytanie przedszkolakom z grupy starszej opowiadań.

25-01-2018

Zimowa opowieść

W miniony poniedziałek nasze przedszkolaki obejrzały bezpłatne przedstawienie „ Zimowa opowieść- W poszukiwaniu Świętego Mikołaja”, zorganizowane przez Miasto Lubań, Miejski Dom Kultury „Osadnik” i Ośrodek Wsparcia Dziennego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...