Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

25-12-2016

Prezenty gwiazdkowe

W poniedziałek każde dziecko otrzymało prezencik,wybrało sobie naklejkę i ozdobę na choinkę z masy solnej,które potem spakowało do przystrojonego pudełeczka.

20-12-2016

Jazda na sankach

Choć śniegu na dworze brak,to u nas w żłobku było bardzo zimowo.Najpierw dzieci z gazet ugniatały kulki-śnieżki. Potem wszyscy rzucaliśmy się śnieżkami.Następnie była prawdziwa frajda dla dzieci-jazda na prawdziwych sankach! Radości nie było końca:)

18-12-2016

Ubieranie choinki

W żłobku trwają przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.We środę dzieci z radością i zaangażowaniem pomagały paniom zakładać kolorowe bombki na choinkę.

15-12-2016

Przygotowania dzieci do świąt

" Choć do nas choinko pobawić się z nami, my Cię przystroimy pięknymi bombkami ..." Wspólne dzieci i opiekunek wykonywanie ozdób choinkowych: naklejki , bombki i łańcuchy to pyszna zabawa dla dzieci

15-12-2016

Sztuczny śnieg

Mąka,pianka,płyn do mycia naczyń i już jest..sztuczny śnieg:)a jak prawdziwy!Ze sztucznego śniegu powstał piękny bałwanek.

15-12-2016

Bałwanki

Tematem pracy plastycznej były bałwanki.Dzieci pomalowały kartki niebieską farbą.Następnie przy pomocy pań przykleiły klejem okrągłe waciki.Jeszcze tylko coś na głowę,oczka,buźka,nosek i już gotowy śliczny bałwanek:)

07-12-2016

6 grudnia - Św.Mikołaj

Jedzie Święty Mikołaj Białą brodą świeci Worek z prezentami Ma dla grzecznych dzieci

07-12-2016

Praca plastyczna "Św.Mikołaj"

Dzieci na przyjście Św.Mikołaja przygotowywały się już dużo wcześniej.Ćwiczyły piosenki o Mikołaju, mówiły wierszyki.Przygotowały też prace plastyczną o Mikołaju.Na dzień Św.Mikołaja prace były już gotowe:)

07-12-2016

Wizyta Mikołaja u najmłodszych

Wikusia z Natusiem , Monisia z Wojtusiem, Natalka z Kubusiem, wszystkie grzecznie siedzą bowiem wszystkie wiedzą,że do grzecznych dzieci Mikołaj przyleci.

04-12-2016

Andrzejki

W środę w żłobku odbyły się andrzejkowe czary mary.Dzieci mogły zobaczyć i podziwiać kolorową tęczę z cukiereczków.Dzieci patrzyły,jak zmienia się wosk i jakie przybiera kształty oraz obserwowały,jak herbata zmienia kolor i robi się coraz jaśniejsza pod wpływem kwasku cytrynowego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...