Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

09-10-2016

Jeż z masy solnej

W czwartek w żłobku pojawił się duży jeż ,ulepiony z masy solnej. Jeż ma oczy, nos a nawet uszy ;) a za sprawą dzieci także i i kolce,które kolejno wbijały w masę solną. Dzieci mogły utrwalić sobie wiadomości na temat wyglądu jeża.

09-10-2016

Woreczki sensoryczne

W tym tygodniu odbyły się w naszym żłobku ćwiczenia gimnastyczne z woreczkami: - przekładanie woreczków z jednej rączki do drugiej, - przekładanie woreczków między nogami, - chodzenie z woreczkami na głowie.

06-10-2016

Praca plastyczna "Jeż"

We wtorek nasze dzieci wykonały kredkami pracę plastyczną pt;"Jeż". Najpierw Pani pokazała dzieciom jak wygląda jeż i jakie ma kolce. Następnie każde dziecko pokolorowało kredkami jeża. dzieci bardzo się starały, to była ich pierwsza praca plastyczna w żłobku.

25-07-2016

Wycieczka na lody

Dzisiaj nasze małe zuchy wybrały się na długo wyczekiwane przez nich lody. W końcu pogoda nam dopisała i wielką przyjemnością wyruszyliśmy do miasta, gdzie w rynku pod parasolami zjedliśmy przepyszne waniliowo - czekoladowe lody, które jak widać na zdjęciach bardzo wszystkim smakowały :-)

20-07-2016

Urodziny Krystianka

Urodziny Krystianka !!!!!!!! życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń!

20-07-2016

Urodziny Nikolki

Urodziny Nikolki !!!!!!!! życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń!

17-07-2016

Zabawy podwórkowe maluszków

Lato w pełni więc i nasze najmłodsze pociechy w pełni korzystają z pięknej pogody bawiąc się na naszym żłobkowym podwórku :-)

04-07-2016

Kolorowy pociąg

Na dzisiejszych zajęciach nasi milusińscy mieli za zadanie starannie pokolorować nasz wspólny pociąg. Każde dziecko otrzymało wagonik, który kolorowało wybraną przez siebie kredką świecową.

04-07-2016

Urodziny Łukaszka

Urodziny Łukaszka!!!!!!!! życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń!

27-06-2016

Dni Lubania - Małe smerfy

Dnia 26.06. 2016 dzieci z grupy starszej żłobkowej po raz pierwszy wystąpiły na dużej scenie z okazji Dnia Aktywnej Rodziny, który był częścią obchodów Dnia Lubania. Nasze zuchy odważnie weszły na scenę i wykonały dwa utwory. Występ sprawił dzieciom, rodzicom i nam opiekunkom dużo radości.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...