Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 4

Aktualności:

14-03-2017

Spotkanie podsumowujące Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych ma być wyrazem hołdu dla żołnierzy drugiej konspiracji za świadectwo męstwa, niezłomnej postawy patriotycznej i przywiązania do tradycji niepodległościowych, za przelaną krew w obronie Ojczyzny.” Lech Kaczyński.

14-03-2017

WYCIECZKA DO CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ – IZERSKA ŁĄKA

Wprowadzenie dzieci w świat otaczającej nas przyrody musi odbywać się drogą pełną radości i niespodzianek, w sposób prosty i naturalny. Tak też dzieje się w naszej szkole.

07-03-2017

BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA NAJWAŻNIEJSZE

Troska o bezpieczeństwo i zdrowie uczniów to priorytet naszej placówki, dlatego klasa III d już po raz kolejny wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie „PLANETY ENERGII”.

03-03-2017

„Wiosenna galeria obrazów w Czwórce”

Mimo, że chodzą jeszcze do przedszkola, chciałyby zostać już uczniami. Marzy im się plecak, piórnik i kolorowe zeszyty. Doskonale już wiedzą, że nauka nie musi być nudna! Bawiąc się również możemy się uczyć!

02-03-2017

Konkursu plastyczny dla uczniów "Ta, która zaufała..

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu ogłasza konkurs plastyczny dla uczniów ze szkół i przedszkoli Miasta Lubań. Poniżej Regulamin Konursu.

01-03-2017

„WYPRAWA 1 a DO MAJSTERKOWA”

Dnia 1 marca uczniowie klasy I a Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu uczestniczyli w warsztatach „Majsterkowo” organizowanych przez Castoramę w Zgorzelcu.

09-02-2017

Pomagamy Aleksowi

Dnia 27.01.2017 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu uczniowie klasy 4a zorganizowali akcję charytatywną podczas której sprzedawano słodkości. Dochód z akcji przeznaczony był dla chorego na Zespół Downa i białaczkę sześcioletniego Aleksa.

08-02-2017

Teatrzyk dla przedszkolaków w SP 4

W piątek, 3 stycznia Szkoła Podstawowa nr 4 gościła u siebie najstarsze grupy z lubańskich przedszkoli. Zaprosiliśmy ich na przedstawienie pt. „Czerwone Kapturki” przygotowane przez koło teatralne „Teatrzyk Marzeń” oraz uczniów kl. III a i III b.

06-02-2017

Finał konkursu Wieża Babel

W sobotę 28 stycznia 2017 roku na Wydziale Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego odbył się finał XI Konkursu lingwistyki matematycznej „Wieża Babel”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...