Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

13-11-2013

Medale, odznaczenia, awanse

Uroczyste obchody Święta Niepodległości tradycyjnie były okazją do wręczenia odznaczeń pracownikom samorządowym oraz wyróżnień i awansów funkcjonariuszom Straży Granicznej.

12-11-2013

Święto Niepodległości w Lubaniu

Jak powiedział Bolesław Prus, jeden z najwybitniejszych polskich prozaików XIX wiecznych: Prawdziwy patriotyzm nie tylko polega na tym, ażeby kochać jakąś idealną ojczyznę, ale – ażeby kochać, badać i pracować dla realnych składników tej ojczyzny, którymi są ziemia, społeczeństwo, ludzie i wszelkie ich bogactwa.

Zgodnie z tą myślą lubanianie uczcili Święto Niepodległości mądrze i ciekawie. Każdy mógł zaangażować się na swój sposób, świętując oficjalnie, radośnie, uroczyście podniośle, energetycznie, twórczo. Do organizacji uroczystości i imprez towarzyszących włączyły się jednostki samorządowe oraz szkoły.

12-11-2013

Jednogłośnie

Dziś o godzinie 10.00 w sali narad Urzędu Miasta Lubań odbyła się XLIII sesja - zwołana przez Przewodniczącego Rady Miasta Lubań na wniosek Burmistrza Miasta Lubań.

08-11-2013

Ogłoszenie o zamówieniu

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubaniu ogłasza zamówienie "ŚWIADCZENIE W MIEJSCU ZAMIESZKANIA USŁUG OPIEKUŃCZYCH NA RZECZ OSÓB ZAMIESZKUJĄCYCH NA TERENIE GMINY MIEJSKIEJ LUBAŃ W 2014 ROKU".

08-11-2013

Ogłoszenie o zamówieniu

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubaniu ogłasza zamówienie pn: "Lubań: Przygotowanie i wydawanie na terenie miasta Lubań gorących posiłków dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubaniu w 2014 roku".

07-11-2013

Młynówka pod kontrolą

W minionych latach kanały Młynówki miały niską drożność i sprawiały sporo problemów osobom mieszkającym w pobliżu, dochodziło tam do częstych podtopień. Obecnie miasto kontynuuje prace podjęte jeszcze w roku 2012 nad uporządkowaniem prawobrzeżnej i lewobrzeżnej Młynówki.

06-11-2013

Komercyjne zagospodarowanie lokali użytkowo-biurowych znajdujących się w budynku dworca kolejowego w

PKP S. A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę lokali użytkowo-biurowych znajdujących się w budynku dworca kolejowego w Lubaniu.  Oferta ma na celu przedstawienie Państwu lokali do komercyjnego zagospodarowania z przeznaczeniem na cele społeczno-użyteczne, socjalne, dydaktyczne, opiekuńczo-wychowawcze, biurowe, handlowo-usługowe itp.

06-11-2013

Nieletni wadale !!!

W dniu  04.11.13r. w godzinach przedpołudniowych Straż Miejska otrzymała zgłoszenie o wtargnięciu kilku osób do budynku byłego szpitala na ul. Zawidowskiej i dewastowaniu pozostałości urządzeń. Strażnicy niezwłocznie udali się pod wskazany adres.

06-11-2013

Akcja poboru krwi - tymczasowa zmiana lokalizacji

Uprzejmie informujemy, że w dniach 7 i 8 listopada br., akcja poboru krwi w Lubaniu odbędzie się na terenie Ośrodka Specjalistycznych Szkoleń Straży Granicznej (ul. Wojska Polskiego 2) w godz. 09.00 – 13.00.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...