Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

09-10-2013

ZARZĄDZENIE NR 162/2013
BURMISTRZA MIASTA LUBAŃ
z dnia 9.10.2013 r.
w sprawie podania do publicznej wiadomości oferty złożonej na realizację zadania publicznego przez organizację pozarządową w trybie art. 19a ust. 1 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

08-10-2013

Po Dniu bez Samochodu

Hasło tegorocznej Kampanii Europejskiej ETZT i EDbS popularnie nazywanej Dniem bez Samochodu „Czyste powietrze to Twój ruch”, idealnie pasowało do tradycyjnie organizowanego u nas rajdu pieszo-rowerowego i wędrówek z leśnikami.

07-10-2013

Rusza plebiscyt na Sportowca Roku!

Burmistrz Miasta Lubań organizuje plebiscyt na Sportowca Roku Miasta Lubań. Kluby sportowe działające na rzecz mieszkańców Lubania, wytypują zawodników, którzy reprezentowali klubowe barwy i w sezonie sportowym 2012/2013 wyróżnili się swymi dokonaniami sportowymi na rzecz promocji miasta Lubań. Sylwetki i zdjęcia kandydatów będą publikowane w „Ziemi Lubańskiej”.

07-10-2013

Akt podpisany

Formalności stało się zadość. 4 października na terenie Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich w Lubaniu reprezentanci czternastu gmin podpisali akt inauguracyjny budowy instalacji do kompostowania oraz pozostałych budowli związanych z prowadzonym systemem wykorzystania odpadów komunalnych pochodzenia biologicznego w CUOGŁ.

07-10-2013

Otwarty nabór partnerów do projektu

Gmina Miejska Lubań/ Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubaniu na podstawie art. 28a ustawy z dnia 6 grudnia 2006 roku o zasadach prowadzenia polityki rozwoju (Dz. U. z 2009r. Nr 84, poz. 712 ze zm.)

ogłasza otwarty nabór partnera spoza sektora finansów publicznych do realizacji Programu Rewitalizacji Społecznej

07-10-2013

Typologia klientów

Szanowni Przedsiębiorcy! Podczas prowadzenia działalności gospodarczej macie Państwo do czynienia z wieloma klientami. Przedstawiamy Państwu kilka praktycznych porad jak radzić sobie z różnymi typami klientów.

04-10-2013

Sympozjum OSSSG w Lubaniu

Dyskusja nad problematyką doskonalenia zarządzania kryzysowego w sytuacjach wystąpienia zagrożeń bezpieczeństwa wewnętrznego, stworzenie forum wymiany myśli, poglądów oraz doświadczeń naukowych i aplikacyjnych w zakresie reagowania i zarządzania informacją w sytuacji kryzysowej, wskazanie kierunków osiągania porozumienia oraz stworzenie interdyscyplinarnej przestrzeni współpracy między służbami zaangażowanymi w szeroko rozumiane reagowanie w sytuacjach kryzysowych - to cele sympozjum naukowego ,,Optymalizacja procesów zarządzania kryzysowego”, które odbyło się 3 października 2013 r. w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu.


 

04-10-2013

W skrócie o inwestycjach

Lubańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. uprzejmie informuje wszystkich odbiorców o pracach inwestycyjnych, modernizacyjnych i remontowych w zakresie sieci wod-kan na terenie miasta Lubania, które zostały zakończone i przekazane do eksploatacji oraz są obecnie w fazie realizacji.

04-10-2013

Dolnośląscy Seniorzy na lubańskim Złazie Kręgów ZHP

Zgodnie z tradycją, siódmy raz, Seniorzy i Starszyzna Harcerska spotkali się na Złazie Kręgów Chorągwi Dolnośląskiej. Szeroko otworzył przed nimi gościnne podwoje Lubań, stolica Polskich Łużyc Górnych.

03-10-2013

Uwaga przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą do 2 lat

Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca ogłosiła nabór wniosków o dofinansowanie realizacji projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w Priorytecie 1 Wzrost konkurencyjności dolnośląskich przedsiębiorstw Działanie 1.1 „Inwestycje dla Przedsiębiorstw”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...