Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

05-11-2012

Ruszyły prace nad budową strategii miasta

Pod koniec października ruszyły prace nad nową strategią rozwoju miasta.

31-10-2012

Andropauza 2 czyli męska rzecz być z kobietą

Kolejna potężna dawka humoru i plejada gwiazd w wykonaniu warszawskiego teatru Palladium w Miejskim Domu Kultury.

31-10-2012

Nabór do nowo powstałej pracowni rzeźbiarskiej w MDK

Miejski Dom Kultury w Lubaniu prowadzi nabór do nowo powstałej pracowni rzeźbiarskiej w glinie. Oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych powyżej 7 roku życia.

29-10-2012

Dobry Wieczór Kawalerski

Dorota Truskolaska - Alibert
Reżyseria : Piotr Nowak  gościnnie w Teatrze im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze 17 grudnia 2012 o godz. 19.00.

24-10-2012

Certyfikaty odebrane

19 października br. w sali konferencyjnej Galerii Łużyckiej odbyło się oficjalne zakończenie toczących się od początku września szkoleń zawodowych dla kilkunastu przedstawicieli lubańskiej społeczności romskiej. Zostały one przeprowadzone przez Łużyckie Centrum Rozwoju w ramach projektu pt. „Nowe umiejętności – szansą dla mniejszości romskiej zamieszkałej w Lubaniu”. Projekt sfinansowało Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

22-10-2012

To już 50 lat

13 października br. Oddział PTTK POGÓRZE IZERSKIE uroczyście obchodził 50 lecie istnienia i działalności. Obchody odbyły się w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju - które było również współorganizatorem przedsięwzięcia.

22-10-2012

„Młodym być w jesieni życia (...)” - Koncert Ludzi Złotego Wieku

Tegoroczne lubańskie obchody Dnia Seniora przybrały wyjątkową formę. 18 października w Państwowej Szkole Muzycznej im. Oskara Kolberga w Lubaniu odbyło się spotkanie osób w wieku senioralnym, które było inauguracją obchodów Dnia Seniora w ramach Międzynarodowego Dnia Osób Starszych.

22-10-2012

Okręgowe obchody dnia św. Huberta w Lubaniu 2012

Tegoroczne obchody z okazji dnia św. Huberta w Lubaniu zostały zapoczątkowane już w czerwcu br.

17-10-2012

Zakończenie sezonu lubańskich kolarzy

Sezon kolarski 2012 zakończony. W miniony weekend zawodnicy „Kwisy” Lubań mocno zaakcentowali swoją obecność w kolarskim peletonie. Weekend 6 i 7 października obfitował w kolarskie imprezy - wyścigi szosowe, jak i MTB.

16-10-2012

Lubańska Informacja Turystyczna w gronie pierwszych i najlepszych

Informacja Turystyczna w Lubaniu działająca w strukturze Łużyckiego Centrum Rozwoju otrzymała najwyższy stopień czterech gwiazdek, Certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej na podstawie kategoryzacji Punktów IT przeprowadzonej przez Regionalną i Krajową Komisję Certyfikującą.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...