Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
27-06-2018

„Tak w przedszkolu było miło, tyle czasu się tu było. Dziś żegnamy swe przedszkole, bo czas myśleć już o szkole. Zostawiamy swe zabawki, które smutno spoglądają. Wiedzą wszystkie o tym dobrze, że dziś z nami się rozstają.”

20-21 czerwca dzieci z grupy III i V, które od września rozpoczną naukę w szkole w gronie najbliższych pożegnały przedszkole przepięknym występem. Dzieci zaprezentowały okolicznościowy program artystyczny składający się z wierszy, piosenek oraz tańców. Po części artystycznej pani Dyrektor pożegnała wychowanków opuszczających nasze przedszkole i złożyła im życzenia sukcesów w szkole oraz wręczyła absolwentom „Dyplomy ukończenia przedszkola”. Dzień był pełen wrażeń zakończony słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Naszym kochanym absolwentom życzymy samych sukcesów w szkole.

                                                        J.W. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...