Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
20-04-2017

6 kwietnia 2017 roku zorganizowano w III i VII grupie świetlicowej kreatywne zajęcia, w czasie których uczniowie tworzyli różne cudeńka z papieru.

Warsztaty pokazały, jak można wyczarować i ożywić niezwykłe rzeczy z papieru.. Dzieci nadawały drugie życie kartkom i tworzyły prawdziwe dzieła sztuki z materiału, którym posługujemy się codziennie. Do wyczarowania sympatycznych zwierzątek czy pięknych ozdób wystarczyły nożyczki, klej i kolorowy papier. Okazało się, że nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności! Jedyną granicą okazała się tylko wyobraźnia twórców.

W czasie zajęć uczestnicy pracowali również w grupach, rozwiązując krzyżówki, zagadki i zadania związane z wielkanocnymi tradycjami.

Papierowe warsztaty pokazały, jak twórczo można spędzać wolny czas, ale także dały poczucie satysfakcji z własnoręcznie wykonanej pracy.


I.S.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...