Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
16-09-2020

Z okazji 15-lecia firmy PONAR Lubań oraz 800-lecia Miasta Lubań zapraszamy do konkursu na pracę plastyczną pt. "Mój świat za 15 lat" – czyli jak wyobrażasz sobie świat, otoczenie, rodzinę, siebie za 15 lat.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku do 6 lat z terenu miasta Lubań oraz przedszkolaków z przedszkoli działających na terenie Miasta Lubań.

Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: I kategoria - do 4 lat i II kategoria - 5-6 lat.

Organizator przewiduje następujące nagrody w każdej kategorii wiekowej: I nagroda, II nagroda, III nagroda dla uczestników konkursu oraz wyróżnienia i upominki dla uczestniczących w konkursie przedszkoli Miasta Lubań

Nagrody zostaną przyznane przez komisję konkursową powołaną przez PONAR Lubań oraz Miasto Lubań.

Prace plastyczne (wraz z oświadczeniem o akceptacji regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych - dostępne poniżej w załączniku) należy przekazywać do 09.10.2020 do godziny 15:00 do swojego przedszkola lub do punktu Informacji Turystycznej w Lubaniu (ul. Bracka 12).

W ramach konkursu nagrodzone i wyróżnione prace oraz prace pozostałych uczestników zostaną zaprezentowane na wernisażu i wystawie, która odbędzie się w Łużyckim Centrum Rozwoju, Rynek-Sukiennice, w dniach 23-30 października 2020.

Zapraszamy do zabawy!

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...