Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
30-12-2019

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska na spotkanie informacyjne poświęcone konkursom na realizację zadań publicznych Województwa Dolnośląskiego w 2020 roku.

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE

W imieniu Marcina Krzyżanowskiego Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego, Wydział Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego UMWD zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska na spotkanie informacyjne poświęcone konkursom na realizację zadań publicznych Województwa Dolnośląskiego w 2020 roku.

Podczas spotkania omówione zostaną założenia konkursów na realizację zadań publicznych z zakresu „Centrów Aktywności Obywatelskiej” oraz „Wsparcia działań na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego”, w szczególności na rzecz młodzieży. 

Zapraszamy 8 stycznia 2020 roku (środa) w godz. 11:00 – 13:30 w sali nr 122 w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego przy ulicy Walońskiej 3 - 5 we Wrocławiu

Udział w spotkaniu prosimy potwierdzić do dnia 3 stycznia 2020 roku na maila: pawel.antoniewicz@dolnyslask.pl

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...