Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
18-04-2019

To już ostatni moment, aby skorzystać w Lubaniu z indywidualnego doradztwa nt. ochrony danych osobowych w organizacjach pozarządowych (RODO). Przed wakacjami odbędą się jeszcze tylko 2 spotkania.

Lubański Inkubator Organizacji Pozarządowych zaprasza stowarzyszenia, fundacje i kluby z Lubania, które chcą poznać wymogi RODO, uzyskać indywidualną informację lub skonsultować poprawność dokumentów, takich jak polityka bezpieczeństwa czy klauzule informacyjne. Doradztwo jest bezpłatne!

 Najbliższy termin: wtorek 21 maja, w godz. 16:00-19:00.

 WYMAGANE SĄ WCZEŚNIEJSZE ZGŁOSZENIA (ustalenie konkretnej godziny spotkania):

* tel. 696 256 420 (numer czynny: poniedziałek - piątek w godz. 16:00 - 19:00)

* e-mail: inkubatorngo.luban@gmail.com

MIEJSCE:

Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych (NGO) w Lubaniu, ul. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań (parter, wejście od podwórza, obok szkoły języka angielskiego)

Liczba miejsc ograniczona!

Uwaga: doradztwo jest skierowane do organizacji posiadających siedzibę w Lubaniu.

Doradztwo jest organizowane w ramach zadania pt. "Prowadzenie Lubańskiego Inkubatora NGO w okresie I-VI.2019", realizowanego przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" przy finansowaniu ze środków budżetu Gminy Miejskiej Lubań.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...