Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
11-04-2019

Szukanie Wielkanocnych Jaj, młode zwierzęta, muzyka live - w Poniedziałek Wielkanocny!

„Podczas tegorocznego Wielkanocnego Święta w Naszym Zoo wielką atrakcją będzie nie tylko Wielkanocny Zając! Jak co roku, aż roi się od młodych zwierząt: piskląt, kózek, jagniątek i oczywiście małych króliczków, które można obserwować i głaskać „kicając” wspólnie z nimi w zagrodzie.

Chcecie przeistoczyć się w dzikie zwierzęta lub Wielkanocnego Zająca? Makijaż z datkiem na rzecz  ochrony gatunków urzeczywistni Wasze marzenia. Zakręcając kołem fortuny możesz w łatwy sposób pomóc zagrożonym zwierzętom, a także masz szansę wygrać wspaniałą nagrodę!

Wielkanocny Zając odwiedzi Nasze Zoo dwa razy: o 10:00 i o 15:00, dla dzieci znaczy to: uwaga, gotowi, szukamy kolorowych jaj!

Do biegu z taczką, czekoladowej gry oraz rzcania gumowych jaj potrzebny będzie spryt i odrobina szczęścia. Spragnieni wiedzy, będą mogli dowiedzieć się ciekawostek ze świata  mieszkańców Naszego Zoo, podczas prezentacji zwierząt o godz.: 10:30, 14:30 i 16:00. 
O oprawę muzyczną zadba BailaThea.
Napoje oraz smaczne potrawy serwować będzie nasz bar „Korytkowo” oraz dwa zewnętrzne stoiska.

 

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...