Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
11-03-2019

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości wsparcia inwestycji rozwojowych dla przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego  WD 2014-2020 i Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Przedstawione zostaną również założenia projektów grantowych skierowanych do przedsiębiorców, a dotyczących wsparcia usług doradczych i rozwojowych.

Spotkanie odbędzie się 20 marca 2019 r. w Jeleniej Górze w godzinach 10.00 - 13.00 w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (Pl. Ratuszowy 32/32a).

Do udziału zapraszamy: przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na rozwój firmy ze środków Unii Europejskiej.

Program spotkania:

  • Granty na doradztwo dla MŚP z Aglomeracji Jeleniogórskiej;
  • Duża Regionalna Pożyczka Inwestycyjna;
  • Pożyczki na Efektywność Energetyczną w MŚP;
  • Bon na Innowacje – granty do 100 tyś PLN na działalność badawczo-rozwojową;
  • Dziś stażysta jutro Twój pracownik – programy stażowe dofinansowane ze środków UE;
  • Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw;
  • Wsparcie działalności badawczo-rozwojowej;

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 19 marca 2019 r. zgłoszenia na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl  z podaniem imienia i nazwiska osoby uczestniczącej w spotkaniu. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66; 75 75 249 42.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. Sala, w której odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizator spotkania :

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Plac Ratuszowy 32/32a; 58-500 Jelenia Góra

tel. 75 764 94 66; 75 752 49 42

e-mail: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...