Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
25-02-2018

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery był obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

 
 
Mimo niskiej temperatury są to jednak najcieplejsze dni w roku, które sprawiają wszystkim ogromną radość i wywołują uśmiechy na naszych twarzach.
 
Tak też było u Słonecznych Przedszkolaków, do których w minionym tygodniu przybyli najukochańsi dziadkowie. Dla swych wnuków mają zawsze czas, potrafią pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce odbyły się uroczyste spotkania. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, taneczne oraz aktorskie i recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie prezentowały swoje umiejętności. Uroczystości zakończyły się wręczeniem drobnego upominku i... nieskończoną ilością uścisków i całusków :-) 
 
 
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...