Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
12-01-2018

Na Kartingach, a może w parku przy ulicy Kombatantów? Do 15 lutego lubanianie mają możliwość wskazać miejsce, w którym powinna pojawić się kamera.

 

Monitoring miejski rośnie w siłę. W najbliższym czasie w przestrzeni miejskiej pojawią się cztery dodatkowe kamery. Lokalizacje nie zostały jeszcze wybrane.

Samorząd zastanawia się nad umieszczeniem kamer w następujących miejscach:
- ul. Działkowa (Kartingi)
- ul. Kopernika/ul. Fabryczna/Fabryczna Osiedle
- ul. Tkacka/ ul. Rataja/ ul. Graniczna
- ul. Kombatantów/ul. Izerska
- ul. Bankowa/ul. Armii Krajowej
- ul. Leśna

Na Facebooku ruszyło głosowanie, w którym mieszkańcy mogą wyrazić swoje zdanie na temat proponowanych lokalizacji oraz zaproponować własne. Zasady głosowania są proste. Na facebokowym fanpage’u Lubię Lubań oraz eLuban wystarczy zalajkować zdjęcie konkretnej lokalizacji. Dodatkowe miejsca zgłaszać można w komentarzach. Propozycja, która zdobędzie najwięcej głosów również zostanie wzięta pod uwagę. W ten sposób o tym gdzie ostatecznie zamontowane zostaną cztery kamery monitoringu zdecydują głosy mieszkańców.

Głosować można na: FB Lubię Lubań oraz FB eLuban.

Uwaga. Lokalizacje przedstawione na zdjęciach dotyczą miejsc proponowanych przez samorząd, ale są tylko fotografiami poglądowymi. Nie jest powiedziane, że kamera zostanie zamontowana dokładnie w tym miejscu na danej ulicy.

Dodatkowo wśród zdjęć można znaleźć aktualną mapkę monitoringu miejskiego.

(ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...