Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
28-12-2017

Już za dwa tygodnie nasze miasto ogarnie magiczna moc dobroci, życzliwości i radości. Będzie to zatem już 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubaniu.

Nasz lubański sztab intensywnie pracuje już od kilku miesięcy aby właśnie ten dzień był dla nas wszystkich bardzo wyjątkowy. W tym roku zbierać będziemy środki „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

W lubańskim sztabie w niedziele 14 stycznia 2018 r. kwestować będzie blisko 40 wolontariuszy ze specjalnymi WOŚP’owymi puszkami oraz jak w roku ubiegłym, spotkać na ulicy będzie można również wolontariuszy z terminalami płatniczymi. Podczas tegorocznego koncertu przygotowaliśmy kilka niespodzianek, loterię fantową czy licytacje z unikatowymi przedmiotami.

Wzorem roku ubiegłego kilka cennych „fantów” już dziś można licytować na serwisie aukcyjnym. Znajdą tam Państwo m.in. płytę zespołu HURTS z autografami członków zespołu, oficjalną koszulkę kibica meczu charytatywnego WOŚP vs. TVN z autografem Jurka Owsiaka, możliwość uczestnictwa w kolacji z aktorem Mateuszem Banasiukiem czy piłkę do gry w koszykówkę z autografami PGE Turów Zgorzelec oraz bluzę z zawodów Kamila Stocha. Nasz internetowe aukcje do finału będą się powiększać i wszystkie znajdziecie pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=45080372

Zachęcamy do odwiedzania i polubienia naszego profilu na FB (https://www.facebook.com/WOSPLuban/) gdyż tam znajdziecie wszystkie ważne i ciekawe informacje o działaniu naszego lokalnego sztabu.

Już dziś zachęcamy Was do zaplanowania sobie 14. 01 czyli niedzielnego popołudnia na wspólne z nami świętowanie finału WOŚP. Liczymy, że wspólnie w tym roku pobijemy kolejny rekord naszej lubańskiej zbiórki. A przypomnę, że dzięki Wam w roku ubiegłym zebraliśmy kwotę 32 502,44 PLN.

Do zobaczenia ! Sie MA!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...